Zagłosuj na poradnik Joanny Rułkowskiej: „Biznes mamy. Poradnik o działalności nierejestrowanej” :)

Autor: Redakcja w kategorii: Pozostałe

Poradnik „Biznes mamy. Poradnik o działalności nierejestrowanej” ma szansę zostać książką roku – zapraszamy na zagłosowanie na Joannę Rułkowską w konkursie Kursory Roku.

Kursory roku

Od 7 do 14 listopada 2023 roku odbywa się głosowanie w konkursie Kursory Roku.

Konkurs Kursory Roku organizowany jest przez Olę Gościniak, a wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali Interaktywnych – 11 grudnia 2023 roku.

Konkurs realizowany jest w kategoriach:

  • Debiut roku 2023
  • Girlboss roku 2023
  • Książka roku 2023
  • Kurs roku 2023
  • WWW roku 2023
  • Nagroda społeczności.

Joanna Rułkowska bierze udział w kategorii Książka Roku i jednocześnie ma szansę otrzymać Nagrodę społeczności, a my możemy Jej w tym pomóc oddając na Nią swój głos za pośrednictwem strony konkursowej 🙂

Kim jest Joanna Rułkowska?

Joanna Rułkowska jest ekspertką w temacie działalności nierejestrowanej oraz pasjonatką praw kobiet.

Z wykształcenia prawniczka, specjalistka do spraw przetwarzania danych osobowych (RODO) oraz specjalistka do księgowości małych podmiotów gospodarczych.

Jak sama o sobie mówi – jest liderką tworzenia profesjonalnych i zgodnych z prawem biznesowych pasów startowych – od działalności nierejestrowanej do życia marzeń.

Wspiera początkujące kobiece marki, które mają ogromny potencjał na sukces.

>>> Przeczytaj także Na czym polega zbieg postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego

E-book Biznes mamy. Poradnik o działalności nierejestrowanej

W nominowanej książce „Biznes mamy. Poradnik o działalności nierejestrowanej” znajdziesz omówione wszystkie aspekty prawne, księgowe, dokumentacyjne, podatkowe, promocyjne, reklamowe, a także nawyki i wymówki początkujących przedsiębiorców.

Książka Biznes Mamy to kompleksowy poradnik o działalności nierejestrowanej. Została wydana w modelu selfpublishingu kilka miesięcy temu.

Aktualnie poradnik można otrzymać w formie interaktywnej książki online.

To książka, która zmienia życie kobiet 🙂

W internecie znajdziecie mnóstwo pozytywnych opinii dotyczących tej pozycji – od ekspertów, prawników, doradców, osób działających w różnych branżach, prezesów fundacji, stowarzyszeń, portali, ale przede wszystkim od setek czytelniczek.

>>> Sprawdź Kto to jest zarządca sukcesyjny

W jaki sposób Joanna Rułkowska pomaga kobietom?

Joanna Rułkowska dzieli się bezpłatną wiedzą na swoich dwóch portalach: Prawo Mamy oraz Działalność bez rejestracji.

Do Joanny Rułkowskiej trafiają kobiety, które chciałaby popracować nad swoimi finansowymi celami.

Prawniczka wspiera ich niezależność finansową, pomaga w pokonaniu strachu przed formalnościami, działa na rzecz zmniejszenia ubóstwa wśród mam małych dzieci, a także po prostu pomaga uwierzyć w siebie.

Joanna Rułkowska oprócz rozwiązań bezpłatnych oferuje również płatną pomoc w postaci nominowanego do konkursu e-booka „Biznes mamy. Poradnik o działalności nierejestrowanej”, webinarów i programu wsparcia dla początkujących przedsiębiorczyń w postaci „Akademii Małego Biznesu”.

Serdecznie zapraszamy do oddania głosu na Joannę Rułkowską i Jej książkę „Biznes mamy. Poradnik o działalności nierejestrowanej” 🙂

***

Jak powołać zarządcę sukcesyjnego

W celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstwa najbardziej pożądana sytuacja ma miejsce, kiedy przedsiębiorca jeszcze za swojego życia powoła zarządcę sukcesyjnego.

Jest to też rozwiązanie najprostsze.

Ustawodawca przewidując jednak, że przedsiębiorcy nie zawsze są dostatecznie zapobiegliwi, dopuścił także możliwość ustanowienia zarządu sukcesyjnego po śmierci właściciela przedsiębiorstwa [Czytaj dalej…]

Poprzedni wpis: