Dlaczego to robimy?

Sprawa jest prosta: chcemy podzielić się tym, co mamy w sobie najlepszego – swoją wiedzą i doświadczeniem. Chcemy pomagać ludziom, firmom i wszystkim tym, których dotykają różne problemy prawne.

Chcemy pokazać, że prawnik to osoba, która jest podobna wszystkim innym ludziom, że warto nam ufać, warto powierzać nam swoje plany, nadzieje, smutki i radości, że jesteśmy od tego, aby pomagać.

W polskim Internecie jest masa różnego rodzaju treści prawnej, nie zawsze o odpowiednim poziomie merytorycznym. Jest wiele podobnych portali, gdzie porad prawnych udzielają przeważnie osoby, nie mające właściwych to tego kwalifikacji, które nie wiadomo nawet, kim są. 

Chcemy wyjść temu na przeciw i zrobić dokładnie odwrotnie: każde słowo, które znajdziesz w Portalu, zastało napisane przez profesjonalistę z tytułem zawodowym adwokata, radcy prawnego, rzecznika patentowego, czy doradcy podatkowego. Każdego z nas łatwo poznasz z imienia i nazwiska. Zobaczysz też, jak wyglądamy.

Jeśli podoba Ci się idea, z którą tutaj się spotkaliśmy, MY i TY, proszę daj znać swoim znajomym o Portalu. Na pewno każdemu przyda się nasza wiedza, doświadczenie i nasza pomoc.

– Zespół