Znak towarowy. Kupię – Sprzedam

Mikołaj Lech Mikołaj Lech

Na mój blog o prawnej ochronie znaków towarowych trafia wielu Czytelników. Część z nich pyta mnie, jak kupić bądź sprzedać znak towarowy. W praktyce bardziej chodzi o to, gdzie można wystawić taki znak towarowy na sprzedaż, albo gdzie znaleźć taki znak do kupienia.

Zainteresowanie tego typu czynnościami było na tyle duże, że postanowiłem bezpłatnie umieszczać takie ogłoszenia na swoim blogu – właśnie we wpisie o zakupie i sprzedaży znaku towarowego.

Sprzedaj znak towarowy

Jeśli masz na sprzedaż znak towarowy, opublikuję takie ogłoszenie, wskazując informacje z właściwego rejestru znaków towarowych, ze szczególnym uwzględnieniem numeru prawa ochronnego. Wszystko po to, by potencjalny kupujący mógł samodzielnie zweryfikować poprawność i prawdziwość tych danych.

Kup znak towarowy

Jeśli chcesz kupić znak towarowy, który pojawił się w ogłoszeniu na blogu – nie ma problemu. Przekażę bezpośredni kontakt to właściciela znaku towarowego, udzielę też odpowiedzi na pytania dotyczące statusu prawnego znaku. W sytuacji, kiedy transakcja rzeczywiście będzie miała dojść do skutku, jestem gotów pomóc w przygotowaniu odpowiedniej umowy sprzedaży oraz dokonaniu stosownych zmian w rejestrach.

W obu przypadkach wystarczy się tylko ze mną skontaktować.

Aktualna lista ogłoszeń o znakach towarowych do zakupu: TUTAJ

Autor: Mikołaj Lech, rzecznik patentowy, autor bloga Prawna ochrona znaków towarowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: