web.lex Meeting już w sobotę!

Rafał Chmielewski

Dokładnie tak – w sobotę 14 maja o godzinie 10:00 w warszawskim hotelu InterContinental przy ulicy Emilii Plater 49 rozpocznie się kolejna edycja web.lex Meeting. Weźmie w niej udział aż 46 osób, z których większość to Autorzy artykułów publikowanych w naszych portalach – LexMonitor oraz Znam Swoje Prawo.

Na samym początku web.lex Meeting nową usługę portalu SpecPrawnik.pl przedstawi Katarzyna Abramowicz. Potem spotkanie będzie należało do Pawła Królaka, który przeprowadzi szkolenie na temat zarządzania zespołem. Będzie ono całodniowe, z godzinną przerwą między 13:00 a 14:00.

web.lex Meeting to jednak nie tylko część oficjalna związana ze szkoleniem. Dzień wcześniej – w piątek o godzinie 18:00 w Cafe Zielony Niedźwiedź przy ulicy Smolnej 4 odbędzie się nieco luźniejsze spotkanie powitalne dla tych, którym uda się dotrzeć do Warszawy już wtedy. Natomiast w sobotę po szkoleniu web.lex Meeting przeniesie się do Hard Rock Cafe na ulicy Złotej 59.

Bez wątpienia web.lex Meeting będzie świetną okazją do poznania tajników zarządzania zespołem, poznania się wszystkich naszych Autorów jak i wymiany poglądów czy doświadczeń.

A być może narodzą się tam nowe, wspólne inicjatywy? 🙂

Autor: Rafał Chmielewski, szczęśliwy redaktor portalu Znam Swoje Prawo.pl :)

Poprzedni wpis:

Następny wpis: