Tajemnice transplantacji

Aneta Sieradzka Aneta Sieradzka

Jakiś czas temu nie pomyślałabym, że transplantacja to tematyka, która pochłonie mnie całkowicie. Tak się jednak stało – tajemnice transplantacji wciągnęły mnie zupełnie i prawdopodobnie już na zawsze. W tym kontekście obecnie znajduję się w tym okresie życia, który bardzo lubię – oczekiwanie. Oczekuję i będę to robić jeszcze co najmniej kilka najbliższych tygodni. A czego? Książki „Tajemnice transplantacji” pod moją redakcją 🙂

Książka „Tajemnice transplantacji” ma zostać wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN. I choć mam na swoim koncie już kilka publikacji, ta będzie bez wątpienia wyjątkowa.

Dlatego z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim jej współautorom (ich lista TUTAJ) za to, że odnieśli się do mnie bardzo przyjaźnie i udzielili wielkiego wsparcia. To dzięki nim przez ostatnie miesiąca mogłam zająć się pracą nad pozycją „Tajemnice transplantacji”, która finalnie ma blisko trzysta stron.

Konsultację naukową publikacji przyjął na siebie prof. Roman Danielewicz, czyli dyrektor Poltransplantu – Centrum Organizacyjno-Koordynującego ds. Transplantacji. Patronaty honorowe i medialne opiszę w kolejnych artykułach.

Mam nadzieję, że książka „Tajemnice transplantacji”, dostępna także w wersji e-book, zaintryguje wielu Czytelników. Przede wszystkim dlatego, że to dziesiątki rozmów, które przybliżają transplantologów jak i samą transplantologię.

Niebawem na blogu fragmenty tych rozmów… 🙂

Autor: Aneta Sieradzka, prawniczka, autorka bloga Prawo w transplantacji.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: