BREXIT. Bezpłatna pomoc dla ofiar hate crime

Aneta Maziarz - adwokat, solicitor Aneta Maziarz - adwokat, solicitor

BREXIT Wielkiej Brytanii spowodował falę przestępczej działalności wszelkiej maści rasistów i ksenofobów. Atakują oni wcale nie tylko Polaków, ale również Szwedów, Niemców czy Hiszpanów.

Polonia w Wielkiej Brytanii jest grupą bez wątpienia bardzo wartościową, dużo wnoszącą w tamtejsze społeczeństwo. Jest to zresztą często doceniane, czego przykładem były niedawne wypowiedzi burmistrza Londynu – Sadika Khana.

Dlatego jako Polacy musimy jasno powiedzieć, że nie ma tolerancji dla rasistowskich ataków na naszych rodaków w Wielkiej Brytanii. Tego typu zachowania winny być opanowane już teraz, zanim ich zasięg i siła znacząco wzrośnie.

Stąd też Kancelaria wpadła na pomysł bezpłatnych konsultacji telefonicznych dla osób, które padły ofiarami hate crime. Co więcej, jeśli zaistnieje taka konieczność – bezpłatne konsultacje mogą odbyć się także w siedzibie Kancelarii.

W celu umówienia rozmowy bądź spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy i podanie swojego numeru telefonu.

Autor: Aneta Maziarz - adwokat, solicitor, autorka bloga o ekstradycji, aresztowaniu, przesłuchaniach i innych rzeczach związanych z prawem karnym w UK, pt.: Kłopoty z brytyjskim wymiarem sprawiedliwości.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: