Artemida – Kancelaria prawna Leszno

Avatar Rafał Chmielewski

Artemida, kancelaria prawna Leszno, położona jest w cichej uliczce prowadzącej do Rynku Głównego w Lesznie. Kancelaria Leszno zajmuje pierwsze piętro w kamienicy przy ulicy Narutowicza 7/2.

Zespół Kancelarii tworzą pani mec. Bożena Wawrzynowska oraz pan mec. Marek Wojciechowski. Oboje radcowie prawni.

Zakres zadań Kancelarii Prawnej w Lesznie

Kancelaria prawna Leszno, Kancelaria Artemida

Kancelaria prawna Leszno w ramach swojej praktyki zajmuje się szeroko pojętym doradztwem w zakresie prawa gospodarczego. W ramach tego prawa konstruuje i analizuje umowy stosowane w obrocie gospodarczym, wzywa dłużników do zapłaty, dochodzi należności przed sądami powszechnymi, dochodzenie należności od członków zarządu.

Kancelaria Leszno praktykuje również w zakresie prawa spółdzielczego. Między innymi reprezentuje członków spółdzielni w kontaktach ze spółdzielnią, prowadzi bieżącą obsługa spółdzielni. Natomiast w zakresie prawa samorządowego operuje w zakresie problematyki mieszkańców jednostek samorządu terytorialnego.

W zakresie swojej działalności Kancelaria prawna Leszno, skupia się również na prawie cywilnym, prawie pracy, prawie podatkowym, oraz handlowym.

Szczególnym zainteresowaniem Artemidy, kancelarii Leszno znajduje się prawo rolne. W tym zakresie pani mecenas Bożena Wawrzynowska, sporządza opinie i informacje prawne, udziela porad i konsultacji prawnych, przygotowuje projekty umów gospodarczych, porozumień, ofert, pism procesowych oraz wniosków, oraz opiniuje projekty umów oraz wszelkiego rodzaju pisma procesowe. Prowadzi również blog pt. Prawo w gospodarstwie rolnym.

Autor: Rafał Chmielewski, szczęśliwy redaktor portalu Znam Swoje Prawo.pl :)

Poprzedni wpis:

Następny wpis: